www.nakupujkvalitu.cz  
zavřít [x]

HMF Estate

www.hmfestate.cz

 

Hlavní menu

Profil budovy
Kongresový sál
Najdete u nás...
K pronájmu
Připravili jsme pro Vás...
FOTO - historie
FOTO - současnost
Kontakty

Poslední články

Partneři portálu


Náš tip

http://www.penzionujelena.cz/

Pension U Jelena - Slezská Harta

Předpověď počasí

  Rychlé hledání článek firmu

LED panel - reklamní plocha pro Vás

Máme pro Vás nabídku možností prezentace Vaší společnosti formou banneru v jednoduchém a heslovitém provedení za účelem oslovení Vaších stávajících i potenciálních zákazníků. Reklamní LED panel se nachazí v samém centru města na našípolyfunkční budově (ve které sídlí několik významných společností, např. stomatologické centrum, lékař internista, ambulance klinické psychologie, peněžní ústav,projekční kancelář, autoškola, kongresový sál,  ale i služby pro veřejnost – kadeřnice, holič, kosmetické studio a další). Nachází se na jedné z nejfrekventovanějších ulic ve městě, která úzce navazuje na náměstí, hlavní poštu, pěší zónu (která směřuje ze sídlišť, směrem na úřady a integrované dopravní složky). V současné době město dokončilo novou pěší zónu osazenou lavičkami, které jsou umístěny přímo naproti LED panelu. V blízkosti jsou parkovací místa, která využívají jak místní obyvatelé, tak hlavně dojiždějící z okolních obcí a hlavně turisté ve dnech pracovního klidu a o svátcích. LED panel je v provozu ve všední dny 6:00 – 20:00 a o víkendech a o svátcích 8:00 – 20:00. Aktualizace dle obdržení Vašeho požadavku se provádí nejpozději do 24h (při dohodě možno provést změnu „ihned“).Vysílání spotů v neděli a o svátcích ZDARMA! Lze zobrazit Vaší nabídku – reklamní banner - na akční zboží, termín konaní akce, plakát na kulturní a společenské akce, firemní reklamu či prezentaci. Reklamy a firemní spoty jsou prokládány aktuálními informacemi o datumu, času, veknovní teplotě a vlhkosti vzduchu.

Nabízíme také možnost výroby spotu či reklamní upoutávky dle Vašich vlastních dodaných podkladů, resp. Vám můžeme vypracovat i vlastní návrh.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, tak nás prosím neváhejte kontaktovat – jsme schopni Vám připravit individuální nabídku „na míru“ (případně Vás požádáme o zaslání kontaktu na kompetentní osobu či oddělení, které můžeme kontaktovat s naší nabídkou).

Věříme, že naše nabídka bude pro Vaší společnost přínosem a zkvalitní Vaše postavení v našem regionu.

 

ITV projekt s.r.o.HAVLÍK Michal, GSM: +420 602 737 481, michal@bruntal.tv

Fotografie

led panel - p - 1 led panel - p - 2 led panel - p - 3 led panel - p - 4

ITV projekt s.r.o. - Váš partner v reklamě a propagaci - www.bruntal.tv

HomepageVyhledej firmuArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované

Homepage
Vyhledej firmu
Archiv článků
Vyhledej článek
Kontaktujte nás
Registrace